Radio Shqip | Chate Shqiptare

Kliko Mbi Foto Hini Ne Radio Chat Flatcast Chat, Radio Zemra, Ars Radio, Radio Paradisso, Radio Albertina, Radio Gostivari, Radio Florentina, Radio Debreshi, Radio Gurbeti Radio Kraka, Te gjitha Radiot ne nje vend Kliko Tani Vizito

radio-chat


Mirc Chat Vizitoni Kosova Chat, Dardania Chat, Shqiperia Chat, Zemra Chat, Ketu Mund Ti Gjeni Chatet Me te mdhej Shqiptar

Radio Chat

Tuesday, June 3, 2014

Dashuria e Ndaluar – Ask-i Memnu pj.149 – Klan

Dashuria e Ndaluar – Ask-i Memnu pj.149 – Klan

KLIKONI LIKE PER TU INFORUMUAR SA ME SHPEJT PER EPISODIN E RI


dashuri e ndaluar, dashuri e ndaluar 149, dashuri e ndaluar ejashiko, dashuri e ndaluar episodi 149, dashuri e ndaluar epizodi 149, dashuri e ndaluar epizodi fundit, dashuri e ndaluar klan 149, dashuri e ndaluar perkthim shqip 149, dashuri e ndaluar pj 149, dashuri e ndaluar pjesa 149, dashuri e ndaluar pjesa 149 perkthim shqip, dashuri e ndaluar pjesa me e re, Dashuria e Ndaluar (Ask i Memnu) PJESA 149 (epizodi fundit) tv KLAN, seriali dashuri e ndaluar klan, seriali dashuri e ndaluar pjesa 149

Wednesday, November 23, 2011

Radio Albertina

Radio Albertina, Radio Shqip E Pare Shqip Ne Internet Degjoni Live Radio Albertina 24 Ore Online Radio Shqip Dhe Chat

Hin Ne Radio Albertina KLIKO KETU


Ju jeni me Radio Albertina, Ne në çdo kohë jemi të gatshëm për disponimin tuaj, Ju me Radio Zemra gjeni knaqësin shpirtërore argëtimin dhe i harroni për nji çast brengat e jetes ! Ne jemi me ju në çdo çast 24 Orë bashkë, çdo herë mendojm për disponimin tuaj, Ne punojmë që të sjellim tek ju sado pak nji harres brenge! Qëndroni me ne se ne jemi me ju në çdo çast ! Kur ndëgjoni Radio Albertina, do të bindeni se shpesh herë do këtheheni në nji kohë të caktuar, nostalgjija do ju shoqëroj në çdo tingull të melodive të zgjedhura për ju, gjithçka që kalon në Radio Zemra është e zgjedhur vetëm për ju, me ju Radio Zemra jeton në pafundësi…

Të dashur ndëgjues ju mund të kërkoni nga Radio Zemra këngën tuaj të preferuar, dëshirën tuaj muzikore, muzikën e ëmbël shqipe, do e ndegjoni në çdo kohë tek radio e juaj – Radio Albertina … Me ndihmen tuaj ne e pasurojm programin tonë, ju jeni ata që meritoni knaqësi dhe disponim në çdo çast, disponimin mund ta gjeni duke qëndruar në rrjet me Radio Zemra… !!! Mos harroni të informoni çdo të afërm për radion tuaj të preferuar, radion e dëshirave tuaja – ajo gjindet në Radiozemra.Ch!!!

Gjithmon ekziston më i miri ! ne do të mundohemi të jemi më të mirët, mvaret nga ne se a do ja arrijm qëllimit, mendojm se me punë gjithçka do e bëjmë realitet, pse jo edhe të jemi më të mirët ! Për ta bërë realitet këtë që tham na duhet ndihma juaj, ju mund të na ndihmoni dhe të na korrigjoni nëse gabojm, kjo radio do e meritoj të jetoj në pafundësi!

Programi jon do të jet sa ma shumë shqip, pa dashur ta nënqmojm askend! Kemi shumë melodi të bukura shqipe, pse të marrim nga të tjerët! Ne do mundohemi që në kuader të programit tone të kemi muzikë Shqip të zgjedhur shqip.